Home » News

Mabrooka Kazi

View this post on Instagram

Бұл – Мабрука Кази Мектебіміздің биылғы жылғы түлегі. Ол Cambridge A-Level сынағанан мектеп тарихында алғышқы рет жоғары баға алды. Барлық 5 емтихан пәндері бойынша "А" және "А*" нәтижелерін көрсетті. Қазіргі таңда Мабрука Пәкістан мемлекетінің ең үздік деп саналатын Aga Khan университетінің медицина бөлімінде білім алуда. ⠀⠀ Түлегімізді құттықтап, алдағы өмірінде сәттілік тілейміз. ⠀⠀ Это-Мабрука Кази. Выпускница нашей школы. Впервые в истории школы она получила высокую оценку на экзаменах Cambridge A-Level. По всем 5 экзаменационным дисциплинам были показаны результаты "А" и "А*". В настоящее время Мабрука обучается на медицинском факультете в Университете Aga Khan, который считается лучшим в Пакистане. ⠀⠀ Поздравляем нашу выпускницу и желаем успехов в дальнейшей жизни.

A post shared by SPECTRUM INTERNATIONAL SCHOOL (@spectrum_is) on