Spectrum халықаралық мектебінің қызметкері Элиф Елдос NEOscience халықаралық олимпиадасында алтын алды!

Spectrum халықаралық мектебінің оқушылары халықаралық аренада жоғары академиялық жетістіктерін көрсетуді жалғастыруда. Бұл жолы Нью-Джерсиде өткен NEOscience халықаралық олимпиадасының финалисті және алтын медаль иегері болған 4B сыныбының Элиф Елдосқа назар аударылды.

Осы беделді олимпиадада Элиф бірнеше марапаттарға ие болды:

• 3, 4 және 5 сынып оқушылары арасында кодтаудың абсолютті жеңімпазы. Элиф өзінің құрдастарынан озып, алтын медаль алу арқылы ерекше кодтау дағдыларын көрсетті.
  • 3, 4 және 5 сынып оқушылары арасында математика бойынша абсолютті жеңімпаз. Оның керемет математикалық қабілеттері де оған алтын медаль берді.
  • Жасанды интеллект жарысында екінші орын. Элиф екінші орынды иелену арқылы жасанды интеллект бойынша тамаша білім мен дағдыларды көрсетті.

Бұл жетістіктер Spectrum халықаралық мектебінің оқушыларына тән дайындық пен оқуға деген адалдықтың жоғары деңгейін көрсетеді. Элифтің жетістігі басқа студенттерді кемелдікке ұмтылуға және кез-келген қиындықты жеңуге шабыттандырады және ынталандырады.

Біз Элиф пен оның керемет жетістіктерін мақтан тұтамыз. Біз оған одан әрі табыстар мен одан әрі академиялық өсуді тілейміз. Оның жетістіктері Spectrum International School-дің студенттеріне өз әлеуетін ашуға және оқу мен өмірде үлкен биіктерге жетуге мүмкіндік беретін оқу орны ретіндегі мәртебесін растайды.

Элифті керемет жетістіктерімен құттықтаймыз және оған одан әрі табыс тілейміз!