Spectrum халықаралық мектебі Алуа Тұрымбаеваның академиялық жетістіктерін атап өтуде!

Біз сүйікті студентіміз Алуа Тұрымбаева туралы керемет жаңалықпен бөлісуге қуаныштымыз! 🎉

Алуа бүкіл әлемдегі беделді университеттерден шақырулар алды, бұл оның қажырлы еңбегі мен академиялық жетістіктерінің дәлелі. Ол қабылданды

• Минерва Университеті
  • Гонконг қалалық университеті (CityU)
  • Миннесота Университеті
  • Хериот-Ватт Университеті
  • Назарбаев Университеті
  • Кванжу ғылым және технологиялар институты (GIST)

Университеттердің осы керемет ұсыныстарынан басқа, Алуа бүкіл әлемдегі ең құрметті жазғы бағдарламаларға сәтті қатысты:

• LaunchX
  • GPSI (жаһандық мәселелерді шешу бастамасы)
  • Pioneer Research

Бұл жетістіктер Алуаның мақсатына, ақылдылығына және әлеуетіне баса назар аударады. Ол өз құрдастарының шабытының шамшырағы ғана емес, сонымен қатар Spectrum International School-тың академиялық шеберлік пен жаһандық азаматтықты дамытуға деген ұмтылысының мақтаныш өкілі.

Алуа, біз Сізбен және сіздің жетістіктеріңізбен керемет мақтанамыз! Сізге оқу мен мансапта одан әрі табыс тілейміз. 🚀