Spectrum халықаралық мектебі 26 түлектің бітіру кешін атап өтті!

Болашаққа қадам

Spectrum халықаралық мектебі биылғы жылы 26 талантты студентті бітіргенін мақтанышпен хабарлайды. Әрбір түлек ерекше берілгендік пен академиялық жетістіктерді көрсетті, бұл осы сәтті олардың білім беру жолындағы маңызды кезеңге айналдырды.

Біздің түлектер әлемдегі ең жақсы университеттерге, соның ішінде Сан-Диегодағы Калифорния университетіне, Торонто университетіне, Британдық Колумбия университетіне, Эдинбург университетіне және Минерва университетіне оқуға түсті. Бұл жетістіктер олардың қажырлы еңбегінің, табандылығының және Spectrum International School ұсынатын жоғары сапалы білімінің дәлелі болып табылады.

🌏 Жетістіктер мен болашақ ұмтылыстар

Қазір бұл көрнекті жастар академиялық мансабының келесі кезеңіне өтуде. Олар білімін жалғастыратын және өз ұмтылыстарын жүзеге асыруға көмектесетін беделді оқу орындарына түспекші. Бұл олардың табысқа жету жолының басы ғана және біз олардың әлемге қандай оң әсер ететінін асыға күтеміз.

Біздің түлектер spectrum қауымдастығының рухын - кемелдікке ұмтылуды, әртүрлілікті қабылдауды және қоғамның дамуына елеулі үлес қосуды бейнелейтінін көрсетті. Біз олардың әлеуетіне сенеміз және олар үлкен жетістіктерге жететініне сенімдіміз.

2024 жылғы түлектерді құттықтаймыз!