Spectrum халықаралық мектебі World scholars кубогында жеңіске жетті!

Spectrum халықаралық мектебінің оқушыларын студенттер арасындағы әлем кубогындағы ерекше жетістіктерімен құттықтаймыз! Біздің көрнекті шәкірттеріміз бізді мақтан тұтып, барлығы 207 медаль жеңіп алды: 114 күміс және 93 алтын. Сонымен қатар, біздің 49 талантты стипендиаттарымыз әлемдегі ең жарқын жас ақыл-ойлар арасында жарысатын жаһандық раундқа шықты.

Көрнекті жетістіктер

World Scholar ' s Cup-бұл 50-ден астам елдің студенттері қатысатын халықаралық командалық академиялық бағдарлама. Біздің студенттер өздерінің білімдерін, дағдыларын және командалық жұмысын көрсете отырып, әртүрлі санаттарда тамаша нәтижелер көрсетті. 114 күміс және 93 алтын медаль жеңіп алу-олардың Spectrum International School-дағы қажырлы еңбегінің, адалдығының және жоғары білім деңгейінің дәлелі.

Жаһандық раундқа шығу

Spectrum халықаралық мектебі халықаралық аренада өткен 49 студенттің арқасында ұсынылды жаһандық айналым. Бұл раундтар біздің студенттерге өздерін одан әрі сынауға, әлемнің түкпір-түкпіріндегі құрдастарымен пікір алмасуға және академиялық қабілеттерін көрсетуге мүмкіндік береді.

Алға, Spectrum стипендиаттары! 💙